Filo Vidalı Kompresör Kompakt Seri

FCU Serisi

Filo Kompakt ünite
_______________________________________


Filo kompakt üniteler, doğrudan vida grubu ile yağ
deposu arasında entegre bağlantı kuran modellerdir.
Bu özel kompakt üniteler montajı ve bakımı kolay, uzun
ömürlü, az yer kaplayan bir sisteme sahiptir. Ada grubu
ve seperatör takozu ile seperatör deposu arasında Kısa
bağlar ıtılar kurarak, bağlantılarda güvenliği ve sızdırmazlığı
artırdığı gibi, makinanın maksimum verim ve kapasitede
de çalışmasını sağlamaktadır.

Bütünleşik kompakt ünite: Filo kompakt üniteler; vida, seperatör deposu, emiş grubu, minimum basınç valfi, termostatik valf, yağ, seperatör ve hava filtresini içinde bulundurduğu monobloke bir yapıdır.
Sessiz çalışma: Hortum gibi ara bağlantılann kalkması ve döküm seperatör gövdenin özel iç dizaynı sayesinde ses seviyesi minimize edilmiştir.

Yüksek verim uzun çalışma ömrü: Yeni nesil vida ünitesi ile yüksek kalite ve uzun çalışma ömrü sağlamasıyla beraber, özel dizayn edilen seperatör depolan maksimum verim ve performans sağlar.
Kolay sökülebilme: Kompakt ünitelerimiz kolay montajı sayesinde vida, emiş grubu, seperatör - yağ takozu vb. gibi parçalar bakım, revizyon gibi işlemlerde kolayca değişim yapılıp takılabiiinir.

Güvenlik önceliklidir: Seperatör deposuna üstünde bulunan emniyet valfi, kompakt ünitenin maksimum çalışma basıncının üzerine çıkmasını engelleyerek hem ünitenin hem de çalışma güvenliğini garantiye alır. Ünitenin tamamında güvenliği tescilllenmiş malzemeler kullanıldığı gibi tüm üniteler çalışma basıncının 1,5 katı teste tabi tutulmuştur.

Pratik yağ takibi: Seperatör deposunun üzerinde bulunan yağ seviye göstergesi ile kolay bir şekilde yağ seviyesi gözlenebilinir. Yağ doldurma ve boşaltması pratik olacak şekilde tasarlanmıştır.

Çok yönlü montaj yapısı: Simetrik yapısı sayesinde ünitenin her iki tarafından da müdahale edilebilinir. Yağ doldurma boşaltma gibi işlemleri tek tarafından yapmak zorunda kalmazsınız
Bağlantı elemanlarını azaltır: Bağlantı ve hortum elemanlarının az kullanılması sayesinde ileride oluşabilecek yağ kaçağı olasılığını minimize eder.

Bağlantı elemanlarını azaltır: Bağlantı ve hortum elemanlarının az kullanılması sayesinde ileride oluşabilecek yağ kaçağı olasılığını minimize eder.